HaberlerVan haberVanlı gazeteci korona virüse yenik düştü

Vanlı gazeteci korona virüse yenik düştü - Van haber

Van'da uzun yıllar boyunca birçok televizyon kanalının temsilciliğini yapan tecrübeli gazeteci Hikmet Bakan korona virüse yenik düştü.

Vanlı gazeteci korona virüse yenik düştü

Korona virüs vaka sayısının iki kat arttığı Van'da da üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Van'da uzun yıllar çeşitli televizyon kanallarında çalışan gazeteci Hikmet Bakan ise bir süre önce korona virüse yakalandı. Evde karantinada kalan ve dün akşam saatlerinde rahatsızlanan gazeteci Bakan, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakımında tedavi altına alındı. Bakan, bugün saat 05.00 sıralarında korona virüse yenik düşerek hayatını kaybetti. Gazeteci Bakan'ın vefatı meslektaşlarını ve sevenlerini hüzne boğdu.
Evli 2 çocuk babası gazeteci Bakan, bir dönem ATV ve Show TV olmak üzere birçok televizyon kanalının muhabirlik ve temsilcilik görevini yapmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıSamsun Memur-Sen'li kadınlardan şiddet açıklamasıFikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildi Fikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildiBakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısı Bakan Soylu başkanlığında koronavirüs toplantısıKorona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştü Korona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştüİstanbul Valisi Yerlikaya'dan video konferanslı korona virüs toplantısı İstanbul Valisi Yerlikaya'dan video konferanslı korona virüs toplantısı

SIRADAKİ HABER