HaberlerKayseri haberŞampiyon Atletler zaferlerini paylaştılar

Şampiyon Atletler zaferlerini paylaştılar - Kayseri haber

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden katılan 171 atletin yarıştığı Türkiye Ferdi Kros Şampiyonası, Denizli'nin Pamukkale bölgesinde yapıldı.

Şampiyon Atletler zaferlerini paylaştılar

Atletlerin Türkiye Şampiyonluğu için mücadele ettiği yarışlarda Burcu Subatan büyük kadınlar kategorisinde ipi göğüsleyen isim oldu. Geçen yıl krosta Türkiye üçüncüsü olan Burcu, bu yıl şampiyonluğu Yonca Kutluk'un yedi saniye önünde elde etti. Tohm Kayseri Atletizm sporcularımızdan Ayşe Ecer ise genç bayanlar kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu. Sporcular şampiyona sonrasında ayaklarının tozuyla İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret ettiler.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, sporcuları ve antrenörleri Süleyman Altınoluk ve Zehra Polat Şarvan' tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İLGİLİ HABERLER

Çarşambaspor'da 'suni çim' endişesiÇarşambaspor'da 'suni çim' endişesiTFF 3. Lig: Manisaspor: 1 Fatsa Belediyespor: 1 TFF 3. Lig: Manisaspor: 1 Fatsa Belediyespor: 1BB Erzurumspor'da Konyaspor maçı hazırlıkları BB Erzurumspor'da Konyaspor maçı hazırlıklarıSamsun spor camiasının acı günüSamsun spor camiasının acı günüBursaspor Başkanı Erkan Kamat: "Nihat Özdemir'le elektrik konusunu görüştüm" Bursaspor Başkanı Erkan Kamat: "Nihat Özdemir'le elektrik konusunu görüştüm"

SIRADAKİ HABER