HaberlerKahramanmaraş haberKüspe yüklü römork, saplandığı çukurdan çıkarılırken devrildi

Küspe yüklü römork, saplandığı çukurdan çıkarılırken devrildi - Kahramanmaraş haber

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde küspe yüklü römork, saplandığı kum dolu çukurdan çıkarılırken yola devrildi.

Küspe yüklü römork, saplandığı çukurdan çıkarılırken devrildi

Olay, Paşalık Caddesi Harun Sokak'ta meydana geldi. KASKİ ekipleri kısa bir süre önce kanalizasyon arızasını gidermek için sokakta çalışma yaptı. Kazılan çukur, toprak ve kumla kapatıldı. Ahmet Otlutepe, şeker fabrikasından aldığı küspeyi, 46 E 8152 plakalı traktörüne bağladığı römorkla kapatılan çukurdan geçmek istediği sırada hiç ummadığı bir durumla karşılaştı. Tonlarca ağırlıktaki küspe dolu römorkun ön tekeri, çöken çukura saplandı. Otlutepe, römorku çıkarmak için ileri-geri manevra yaptığı sırada çukur, römorkun ağırlığı ile daha da derinleşti. Bu sırada ön tekerinin büyük kısmı çukura gömülen römork, devrildi. Römorktaki küspe de yola döküldü.
İhbar üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri, olayın meydana geldiği sokağı trafiğe kapattı. Yola dökülen küspe iş makinesince temizlenirken devrilen römork da tekrar düzeltildi. Traktör sürücüsü, olayı büyük şans eseri yara almadan atlattı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da intikam bıçağıSamsun'da intikam bıçağıSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiSamsun'da para vermeyinci aracına saldırdıSamsun'da para vermeyinci aracına saldırdıSamsun'da 2 çocuk hastanelik olduSamsun'da 2 çocuk hastanelik oldu

SIRADAKİ HABER