HaberlerAydın haberJASAT Aydın'da 15 hırsızlık olayını çözdü

JASAT Aydın'da 15 hırsızlık olayını çözdü - Aydın haber

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) yaptığı çalışmalarda 15 hırsızlık olayını aydınlattı.

JASAT Aydın'da 15 hırsızlık olayını çözdü

Aydın İl Jandarma Komutanlığınca, sorumluluk sahasında emniyet ve asayişin sağlanarak, halkın huzur ve güvenliğinin devam ettirilmesine yönelik çalışmalarda, suç ve suçlulukla mücadeleye devam ediyor. Efeler, Köşk ve İncirliova ilçelerinde, ev, iş yeri ile kamu kurum ve kuruluşlarından yapılan hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik çalışmalarda, 25 kameranın 300 saatlik görüntüsü ile MOBESE ve PTS kayıtları incelenerek istihbari çalışmalara ağırlık verildi. Titiz ve kapsamlı çalışmalar sonucunda; hırsızlık olaylarının faili olduğu tespit edilen G.R. ve İ.G. isimli şahısların konutları ve depolarında, köpek timleri ile eş zamanlı yapılan aramalarda, çalınan 80 adet mala el konuldu. El konulan mallar sahiplerine teşhis ettirilerek 15 hırsızlık olayı Jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma timlerince (JASAT) aydınlatılarak olay şüphelileri adli makamlara sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da hafta sonu yasaklardan kimler muafSamsun'da hafta sonu yasaklardan kimler muafSamsun'da kadın baraj gölüne böyle atladıSamsun'da kadın baraj gölüne böyle atladıSamsunlu genç 4 ay önce kaçırarak evlendiği eşini öldürdüSamsunlu genç 4 ay önce kaçırarak evlendiği eşini öldürdüSamsun'da Kuş Cenneti'nde ördek katliamı yapan öğretmen yakalandıSamsun'da Kuş Cenneti'nde ördek katliamı yapan öğretmen yakalandı

SIRADAKİ HABER