HaberlerBartın haberTaksiciden artan virüs vakalarına karşı brandalı önlem

Taksiciden artan virüs vakalarına karşı brandalı önlem - Bartın haber

Bartın'da taksi şoförü Şafak Ceylan artan korona virüs vak'alarına karşı aracında şoför koltuğu ile yolcuların arasını branda ile ayırarak önlem aldı.

Taksiciden artan virüs vakalarına karşı brandalı önlem

Bartın'da taksicilik yapan Şafak Ceylan, artan korona virüs vak'alarına karşı aracında brandalı önlem aldı. Her seferden sonra aracını dezenfekte ederek temizleyen Ceylan, müşterili yolculuklarda teması sıfıra indirmek için şoför bölümünü branda ile çevreledi. Aracının şoför koltuğu çevresini şeffaf brandayla kapatıp yolcularla arasına mesafe koyan Ceylan, taksi ücreti için para alışverişini brandaya açtığı bölmeden gerçekleştiriyor.
Taksi şoförü Ceylan kendilerini ve müşterilerini vak'alardan korumayı hedeflediklerini kaydederek, "Biz burada ticari taksi esnafıyız. Artan vak'alar ve çoğalan hastalıklardan dolayı kendimiz için ve müşterilerimiz için bir arkadaşımızla beraber önlem almaya karar verdik. Böyle bir branda ortamını hazırladık. Rahatız, huzurluyuz, müşterilerimiz memnun. Güzel bir şey oldu hem kendimiz için hem de müşterilerimiz için" dedi.
Branda uygulamasını gören müşterilerinde ilk başta şaşırdıklarını söyleyen Ceylan, "Abi bu ne? Bu nasıl bir şey? Çok güzel, çok başarılı, ilk defa görüyorum böyle bir şey diyenler var. Mutlular, oh diyorlar. Onlarda rahat bir nefes aldılar yani." ifadelerinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Samsunsporlu Kemal Dikmen hayatını kaybettiSamsunsporlu Kemal Dikmen hayatını kaybettiSamsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıSamsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıİtfaiye eri yangında yaralanırken, mahalleli virüse rağmen sokağa döküldü İtfaiye eri yangında yaralanırken, mahalleli virüse rağmen sokağa döküldüBaba ve oğul koronavirüsten hayatlarını kaybetti Baba ve oğul koronavirüsten hayatlarını kaybettiEski belediye başkanı Duran korona virüse yenildi Eski belediye başkanı Duran korona virüse yenildi

SIRADAKİ HABER