HaberlerÇankırı haberDernekte kumar oynayan 18 kişiye 'Covid-19' cezası

Dernekte kumar oynayan 18 kişiye 'Covid-19' cezası - Çankırı haber

Çankırı'da bir dernekte kumar oynayan 18 kişiye korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uymadıkları gerekçesiyle ceza kesildi.

Dernekte kumar oynayan 18 kişiye 'Covid-19' cezası

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri, Buğday Pazarı Mahallesi Elif Caddesi üzerinde bulunan bir dernekte kumar oynandığı bilgisi üzerine harekete geçti. Derneğe düzenlenen operasyonda çok sayıda oyun kağıdı, okey takımı ve kumar oynandığına dair defterler ele geçirildi. Dernek içerisinde kumar oynadıkları tespit edilen 18 kişiye de korona virüs tedbirleri kapsamında para cezası uygulandı.
Dernek başkanı S.T. ve dernek başkan yardımcısı E.T. isimli şahıslar hakkında 'kumar oynanması için yer ve imkan sağlama' suçundan işlem başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzBakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüCemal Yeşilyurt hayatını kaybettiCemal Yeşilyurt hayatını kaybettiSamsun'da Korona'ya karşı yeni tedbirlerSamsun'da Korona'ya karşı yeni tedbirlerSamsun Gerçeğini Bakan Koca'dan ÖğrendikSamsun Gerçeğini Bakan Koca'dan Öğrendik

SIRADAKİ HABER