HaberlerMuş haberMŞÜ Gerontoloji Bölümü eğitim öğretim hayatına başladı

MŞÜ Gerontoloji Bölümü eğitim öğretim hayatına başladı - Muş haber

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Gerontoloji Bölümü, 2020-2021 güz dönemi ilk dersini Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü ile ortak yaptı.

MŞÜ Gerontoloji Bölümü eğitim öğretim hayatına başladı

Akdeniz Üniversitesi ile işbirliği yapan MŞÜ Gerontoloji Bölümü, Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Kurucu Başkanı Prof. Dr. İsmail Tufan'ın katılım ve katkısıyla uzaktan eğitim süresince öğrencilere destek olacak. Ayrıca Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Dr. Öğretim Görevlisi İkuko Murakami ile yaz döneminde sertifikalı Japonca dersleri için de girişimlere başlayan MŞÜ Gerontoloji Bölümü, gerek eğitim öğretim sahasında gerekse akademik sahada ulusal ve uluslararası işbirliklerini arttırarak tam donanımlı gerontologlar yetiştirmeyi hedefliyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da yağmur ve kar bekleniyor Samsun'da yağmur ve kar bekleniyorSamsun'da asılı halde bulunduSamsun'da asılı halde bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 'Temaslı' paniğiSamsun'da 'Temaslı' paniğiSamsun'daki Hastane Pazartesi Günü AçılıyorSamsun'daki Hastane Pazartesi Günü Açılıyor

SIRADAKİ HABER