Haberlerİstanbul haberİstanbul Emniyet Müdürü korona virüs denetimlerine katıldı

İstanbul Emniyet Müdürü korona virüs denetimlerine katıldı - İstanbul haber

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Fatih'te korona virüs denetimlerine katıldı. Esnafı gezip uyarılarda bulunan Aktaş, vatandaşlara da sosyal mesafe ve maske uyarısında bulundu.

İstanbul Emniyet Müdürü korona virüs denetimlerine katıldı

İçişleri Bakanlığınca yayınlanan korona virüs genelgesinin ardından İstanbul'da denetimler sıklaştırıldı. İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, ekipler ile birlikte korona virüs denetimlerine katıldı. Ekiplerle birlikte esnafı gezen ve uyarılarda bulunan Aktaş, vatandaşları da sosyal mesafe ve maske uyardı. Fatih'te ekiplerin denetimleri gün boyunca devam edeceği kaydedildi.
Öte denetimlerde açıklamalarda bulunan İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, "Sabah saat 8'de başlayıp 22.00'dan sonrada açık yerlerin kapatılması konusunda denetimlerimiz devam edecek.
Alanlardayız, daha yoğun olacağız. Vatandaşlar fiziki mesafe ve maske kuralına uyacaklar. Özellikle mekan sahiplerini uyararak cezai işlem uyguluyoruz. Vatandaşlarımıza genelde ikazla uyarmaya çalışıyoruz. Uymayan arkadaşlara cezai işlem uyguluyoruz. Tam kapasite olarak valimizin emirleri doğrultusunda denetimler yapıyoruz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

En acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiEn acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiÖSYM sınavları ertelediÖSYM sınavları ertelediSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıIğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor Iğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyorİzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı

SIRADAKİ HABER