HaberlerKonya haberKonya'da gencin tekme tokat dövüldüğü anlar kamerada

Konya'da gencin tekme tokat dövüldüğü anlar kamerada - Konya haber

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, bir gencin cadde ortasında darp edildiği anlar kameraya yansıdı.

Konya'da gencin tekme tokat dövüldüğü anlar kamerada

Beyşehir ilçe merkezinde, Antalya Caddesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binası önünde bir genç, bir grup tarafından henüz bilinmeyen bir sebeple dövülerek darp edildi. Darp esnasında yere düşen, küfürler edilen genç, kaçmak istemesine rağmen tekrar yakalayan grup tarafından dövüldü. Gencin darp edildiği anlar çevredeki bir binadan cep telefonuyla görüntülendi. Darp anının yansıdığı görüntülerde, bir kişinin grubun elinden kurtarmak isterken, "Delikanlılık mı bu 4-5 kişi dövüyorsunuz" diye seslendiği de duyuluyor.
Yaşanan kavganın ardından adrese polis ekiplerinin yönlendirildiği, ancak tarafların ekipler gelmeden adresten ayrıldığı, olaya ilişkin davacı şikayetçinin de olmadığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiTaner Taşkın: 'Kaleci Nurullah'ı geçemedik'Taner Taşkın: 'Kaleci Nurullah'ı geçemedik'Samsun Valiliği'nden okullarla ilgili yeni kararSamsun Valiliği'nden okullarla ilgili yeni kararSamsunspor'da yeni hedef: Galibiyet serisi yakalamakSamsunspor'da yeni hedef: Galibiyet serisi yakalamak

SIRADAKİ HABER