HaberlerDüzce haberZabıta ve Aile Sosyal Politikalar'dan dilenci operasyonu

Zabıta ve Aile Sosyal Politikalar'dan dilenci operasyonu - Düzce haber

Düzce'de vatandaşların yoğun olarak bulunduğu cadde ve kavşaklarda dilencilik yaptırılan çocuklar için Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri ve Düzce Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü harekete geçti.

Zabıta ve Aile Sosyal Politikalar'dan dilenci operasyonu

Dilencilik yaparak vatandaşların duygularını istismar edenlerle mücadele için Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışma başlattı.
Bu kapsamda özellikle insanların yoğun olarak bulunduğu cadde ve kavşaklarda dilencilik yaptırılan çocuklar için ekipler harekete geçti.
Çoban Kavşağı'nda dilencilere yönelik uygulama gerçekleştiren ekipler, çocukları dilendirdiği belirlenen şahıslar hakkında idari ve para cezası uyguladı.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Düzce Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeki Yıldırım, "Çocuklar istismar edilmesin. Dilencilik istismarına geçit vermeyelim. Vereceğimiz her kuruş onları sokağa mahkum eder" şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecek8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecekOral: Altınova emin adımlarla ilerliyor Oral: Altınova emin adımlarla ilerliyorİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birAK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek AK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek

SIRADAKİ HABER