HaberlerVan haberBaşhekim Çelik ve ekibi, hasta yakınlarının takdirini topluyor

Başhekim Çelik ve ekibi, hasta yakınlarının takdirini topluyor - Van haber

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ve hastane hekimleri hasta yakınlarının takdirini topluyor.

Başhekim Çelik ve ekibi, hasta yakınlarının takdirini topluyor

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği korona virüs hastalığı sonrası görevine dönen Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik, hastane personeliyle birlikte hastalara hizmet sunuyor. Başhekim Çelik, hastanede başarılı ameliyatlara imza atan hekimlere de teşekkür etti. Her başarılı ameliyat sonrası mutlu olduklarını dile getiren Başhekim Çelik, "Özellikle son yıllarda yeni gelen doktor arkadaşlarımız başarılı ameliyatlar gerçekleştiriliyor. Bu başarılı sonuçlar hem bizim için hem de hasta ve hasta yakınları için yüz güldürücü. Tabi biz bununla yetinmiyoruz ve buna benzer sorunları olan hastalar da hastanemize başvurabilirler" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da 'kırmızı' alarmSamsun'da 'kırmızı' alarmEn Önemli Körlük NedenleriEn Önemli Körlük NedenleriSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorAkciğer Kanserinde Erken Tanı ÖnemliAkciğer Kanserinde Erken Tanı Önemliİtalya'da son 24 saatte korona virüsten 822 ölüm İtalya'da son 24 saatte korona virüsten 822 ölüm

SIRADAKİ HABER