HaberlerKarabük haberSafranbolu'da cuma namazı çıkışı simit ve maske dağıtılmaya devam ediyor

Safranbolu'da cuma namazı çıkışı simit ve maske dağıtılmaya devam ediyor - Karabük haber

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri , her hafta cuma günleri farklı bir Camide simit ikramı ve maske dağıtımı yapıyor.

Safranbolu'da cuma namazı çıkışı simit ve maske dağıtılmaya devam ediyor

Kavaklar Mevkisi'nde bulunan Kavaklar Camisi'nde cuma namazı çıkışı vatandaşlara ikramda bulunan ekipler vatandaşlardan gelen talepleri de alıyor.
Daha ulaşılabilir bir belediye olmak için kentin dört bir yanında ekipler çalışıyor ifadelerine yer veren Belediye Başkanı Elif Köse, "Safranbolulu vatandaşlarımızı sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında bir araya getirerek hemşerilik ruhunu, kent kimliğini ve kentine sahip çıkma olgusunu ön plana çıkarmak amacıyla bu tür etkinlikler yapıyoruz. Fırsat buldukça ben de etkinliklere katılıyorum. Biz Safranbolu'da yaşayan her vatandaşımıza kıymet veriyoruz ve yakınlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımıza hayırlı cumalar diliyorum'' dedi.

İLGİLİ HABERLER

8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecek8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecekİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birAK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek AK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecekKaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor Kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor

SIRADAKİ HABER