HaberlerGiresun haberGiresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde taşınma işlemi ay sonuna kadar tamamla

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde taşınma işlemi ay sonuna kadar tamamla - Giresun haber

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, faaliyete başlayan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti. Rektör Can, kademeli olarak başlayan taşınma işleminin ay sonuna kadar tamamlanacağını belirtti.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde taşınma işlemi ay sonuna kadar tamamla

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasım ayının başından itibaren göz, cildiye ile fizik tedavi ve rehabilitasyon poliklinikleriyle hasta kabulüne başladı. Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Peker ve Başhekim Doç. Dr. Atilla Çıtlak ile beraber Eğitim ve Araştırma Hastanesinde incelemelerde bulundular.
Rektör Can, Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni binasına kademeli olarak taşındığını ve bu sayede oluşabilecek karışıklıkların önüne geçilmesinin hedeflendiğini söyledi ve taşınma işleminin ay sonuna kadar tamamlanacağını vurguladı.
Rektör Can, incelemeleri sırasında hastanede görev yapan personel ve hastalarla, hastane hakkındaki izlenimleriyle ilgili sohbet etti. Görevli personeller modern bir hastanede görev yapmaktan memnun olduklarını dile getirirken hastalar ise "Giresun'a yakışır bir hastane olmuş. Çok güzel bir yapı uzun yıllar Giresun halkına hizmet edecektir. Hastanemiz çok güzel olmuş emeği geçenlerden Allah razı olsun" şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Sağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatOrdu'da yoğun bakım alarmıOrdu'da yoğun bakım alarmıTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız AçılıyorTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız AçılıyorPoliklinikler yoğun bakım ünitesi oluyorPoliklinikler yoğun bakım ünitesi oluyor

SIRADAKİ HABER