HaberlerBalıkesir haberAK Parti'den Kaymakam Atasoy'a ziyaret

AK Parti'den Kaymakam Atasoy'a ziyaret - Balıkesir haber

AK Parti Erdek İlçe Başkanı Kudret Yangal ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy'u makamında ziyaret etti.

AK Parti'den Kaymakam Atasoy'a ziyaret

Kaymakam Atasoy, ziyarette yaptığı konuşmada, İlçe Başkanı Kudret Yangal ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine başarı diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Atasoy, "Erdek, güzel ve geleceği olan bir ilçedir. Hep birlikte en güzel hizmetleri getirmek için çalışmalarımızı sürdürmeliyiz" dedi.
Başkan Yangal ise yeni yönetim kurulu üyeleriyle kurumları ziyaret ettiklerini belirterek, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini aktardı. Siyasiler olarak vatandaşlar, kurum ve kuruluşlar arasında hizmet köprüsü vazifesi gördüklerini ifade eden Yangal, "Önemli olan burada ilçemize kalıcı hizmetler getirmek. Bunun için üzerimize düşeni yerine getirmeye hazırız" diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecek8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecekKaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor Kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyorMacron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz" Macron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz"NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Çin insan haklarını ihlal ediyor" NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Çin insan haklarını ihlal ediyor"UEFA Şampiyonlar Ligi: Medipol Başakşehir: 0 - RB Leipzig: 0 (Maç devam ediyor) UEFA Şampiyonlar Ligi: Medipol Başakşehir: 0 - RB Leipzig: 0 (Maç devam ediyor)

SIRADAKİ HABER