HaberlerManisa haberSelendi'de iş yerlerine korona virüs denetimi

Selendi'de iş yerlerine korona virüs denetimi - Manisa haber

İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelge ve Selendi İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararları kapsamında ilçedeki kafe ve restoranlar ile saat 22.00'de kapanması şartı getirilen mekanlar Kaymakam Ali Yıldırım, İlçe Emniyet Amiri Komiser Metin Demirel ve emniyet ekipleri ile birlikte yerinde denetlendi.

Selendi'de iş yerlerine korona virüs denetimi

Selendi'de Kaymakam Ali Yıldırım, faaliyet gösteren esnafları gezerek, korona virüse karşı alınan tedbirleri yerinde inceledi. Esnaflarla ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Kaymakam Yıldırım, esnafların korona virüse karşı aldığı tedbirleri yerinde gördü. Kaymakam Yıldırım, "İlçe hıfzıssıhha kurulu kararı doğrultusunda, İlçe genelinde kurallara riayet eden tüm esnafımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum", dedi. Kaymakam Yıldırım, korona virüs tedbirleri kapsamında evlere paket servisi şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere lokanta, restoran ve kafelerin de içinde olduğu çok sayıda işletmenin en geç saat 22.00'de kapanması kararına uyulduğunu da sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıSamsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıİtfaiye eri yangında yaralanırken, mahalleli virüse rağmen sokağa döküldü İtfaiye eri yangında yaralanırken, mahalleli virüse rağmen sokağa döküldüFikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildi Fikir Maratonu'nda 'siber güvenlik' ödülleri verildiKorona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştü Korona virüs hastalarının umudu Covid-19'a yenik düştüBaba ve oğul koronavirüsten hayatlarını kaybetti Baba ve oğul koronavirüsten hayatlarını kaybetti

SIRADAKİ HABER