HaberlerAydın haberDidim'de dezenfekten çalışmaları devam ediyor

Didim'de dezenfekten çalışmaları devam ediyor - Aydın haber

Ülkemizi ve dünya'yı etkisi altına alan Korona virüse karşı Didim'de ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Didim'de dezenfekten çalışmaları devam ediyor

Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların yoğun bulunduğu alanlarda dezenfekte faaliyetleri hızla gerçekleştiriliyor. Belirlenen program çerçevesinde yapılan çalışmalar kapsamında ekipler, kamusal alanlarda ve Didim Belediyesi'nin işletmesi olan Barış Kafeterya da temizlik ve dezenfekte faaliyetlerini gerçekleştirdi.
Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve temiz bir kentte yaşamlarını sürdürebilmeleri için kent genelinde rutin olarak çalışmalarına devam ettiklerini belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, "Virüs ortaya çıktığı andan itibaren ilk önlem alan belediyelerden birisi olduk, önlemler kapsamında, periyodik olarak belirlenen program çerçevesinde vatandaşlarımızın yoğun bulunduğu alanlarda, kamusal alanlarda dezenfektan çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Joe Biden kabinesini açıkladı Joe Biden kabinesini açıkladıMilletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talep Milletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talepMacron, normale dönüşün üç aşamalı takvimini açıkladı Macron, normale dönüşün üç aşamalı takvimini açıkladıBakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi Bakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını incelediOkan Buruk: "Gruptaki şansımız devam ediyor" Okan Buruk: "Gruptaki şansımız devam ediyor"

SIRADAKİ HABER