HaberlerKütahya haberTavşanlı'da Covid-19 denetimleri sıklaştırıldı

Tavşanlı'da Covid-19 denetimleri sıklaştırıldı - Kütahya haber

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde son günlerde artış gösteren Covid-19 vakaları üzerine ilçedeki tedbirleri arttırılırken, denetim ekipleri faaliyetlerini de sıklaştırdı.

Tavşanlı'da Covid-19 denetimleri sıklaştırıldı

İlçede artan Korona virüs vakalarının ardından tedbir ve denetimler de tüm hızıyla sürdürülüyor. İçişleri Bakanlığı'nın 81 ile gönderdiği Covid-19 genelgesi kapsamında Tavşanlı genelinde resmi kurumların katılımıyla ortak denetim gerçekleştirildi.
Tavşanlı ilçe merkezi ve Cuma pazarında yapılan denetimlere Kaymakam Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Naci Erarslan ve Mehmet Ali Akar ile daire ve kurum amirleri de katıldı. Ayrıca Tavşanlı Belediyesi birim amirleri ve personelinin de iştirak ettiği denetimler Cumartesi pazarında da devam edecek.
Denetimlere katılan ekipler; maske, mesafe ve hijyen konularında vatandaşlara bire bir uyarılarda bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Gazi Devlet Hastanesi'ne korona vakalarına karşı 'ek' binaSamsun Gazi Devlet Hastanesi'ne korona vakalarına karşı 'ek' binaSamsun'da yoğun bakım doluluk oranı her geçen gün artıyorSamsun'da yoğun bakım doluluk oranı her geçen gün artıyorVali Dağlı'dan koronaya karşı 'tedbir' uyarısıVali Dağlı'dan koronaya karşı 'tedbir' uyarısıYas sürecinde psikolojik destek gerekirYas sürecinde psikolojik destek gerekirSamsun'da Korona vaka artışı yüzde 100Samsun'da Korona vaka artışı yüzde 100

SIRADAKİ HABER