HaberlerKütahya haberGediz hayvan pazarında sahte para uyarısı

Gediz hayvan pazarında sahte para uyarısı - Kütahya haber

Kütahya'nın Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hayvan pazarında vatandaşları sahte para konusunda bilgilendirdi.

Gediz hayvan pazarında sahte para uyarısı

Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri sahte para mağduru olmamaları için hayvan pazarındaki satıcılara sahte paranın gerçeğinden nasıl ayırt edileceğini uygulamalı anlattı.
Dolandırıcıların özellikle canlı hayvan pazarlarını hedef seçtiğini belirten ekipler, satıcılara sahte paranın gerçeğinden nasıl ayırt edileceği konusunda uygulamalı olarak bilgi aktardı.
Gediz'de haftada bir kez kurulan hayvan pazarında gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirten yetkililer, "Pazar yerleri ile halkın yoğun olduğu yerlerde uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Dolandırıcılık, hırsızlık, yankesicilik ve sahte para olaylarının önlenmesi amacıyla ekiplerimiz yoğun mesai harcıyor. Hayvan alım-satımı yapacak vatandaşlarımızın tedbirli davranarak belirtilen kurallara uymaları hususunda dikkat etmelerini istiyoruz" dediler.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 02 Aralık Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 02 Aralık Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 03 Aralık Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 03 Aralık Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 04 Aralık Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 04 Aralık Cuma il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da 3 gün önce girdiği iş yerindeki kasayı soyduSamsun'da 3 gün önce girdiği iş yerindeki kasayı soyduSamsun'da hamsinin fiyatı 8 TL olduSamsun'da hamsinin fiyatı 8 TL oldu

SIRADAKİ HABER