HaberlerDüzce haberHer evde bir okul projesi devam ediyor

Her evde bir okul projesi devam ediyor - Düzce haber

DÜZCE (İHA) – Düzce Valisi Cevdet Atay tarafından korona virüs salgını sonrasında başlatılan Her evde bir okul projesi kapsamında ilçelerde de ihtiyaç sahibi öğrenciler için çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda 110 çalışma masası ve 144 tablet öğrencilere teslim edildi.

Her evde bir okul projesi devam ediyor

Korona virüs salgını sonrasında Düzce Valisi Cevdet Atay tarafından başlatılan 'Her Evde Bir Okul' projesi il genelinde tespit edilen ailelere çalışma masası ve tablet gönderiyor. Proje kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere Gölyaka'da 61, Çilimli'de 100, Akçakoca'da 110 adet çalışma masası dağıtıldı. Toplamda 271 adet çalışma masası dağıtılırken, öğrencilerin EBA'ya erişim konusunda sorun yaşaması sonrasında 144 adette tablet öğrencilere hediye edildi. Düzce Valiliği'nden alınan bilgilere göre projenin tüm ilçelerde kararlılıkla devam etmesi planlanıyor.

İLGİLİ HABERLER

8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecek8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecekİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birAK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek AK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecekMacron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz" Macron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz"

SIRADAKİ HABER