Haberlerİstanbul haberİstanbul Havalimanı'nda korona virüs denetimi

İstanbul Havalimanı'nda korona virüs denetimi - İstanbul haber

İstanbul Havalimanı'nda korona virüs tedbirleri kapsamında yolculara işletmelere ve çalışanlara yönelik denetleme yapıldı.

İstanbul Havalimanı'nda korona virüs denetimi

İçişleri Bakanlığı'nın korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında hazırladığı genelge doğrultusunda, İstanbul Havalimanı'nda denetimler gerçekleştirildi. Pandemiyle beraber İstanbul Havalimanında Mülki İdare Amiri İsmail Şanlı ve diğer yetkililer önlemlerden taviz vermiyor. İstanbul Havalimanı'nda sık sık denetleme yapan yetkililer, pandemi önlemlerinde gevşemeye ve ihlale izin vermiyor.
İstanbul Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Hüseyin Ağca'nın katıldığı denetimlerde yerli ve yabancı yolcular, çalışanlar ile iş yeri sahiplerine maske ve sosyal mesafeye uyulması konusunda uyarılarda bulunuldu.
İşletmeleri de sosyal mesafe, hijyen ve dezenfektan kullanımı konusunda denetleyen görevliler, iş yerlerindeki eksiklikleri yetkililere anında bildirdi.
İstanbul Havalimanı'nda yolcu ve çalışanların büyük bölümünün kurallara uyduğu gözlendi.

İLGİLİ HABERLER

En acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiEn acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiÖSYM sınavları ertelediÖSYM sınavları ertelediKocaeli'de trafik polisi korona virüse yenik düştü Kocaeli'de trafik polisi korona virüse yenik düştüIğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor Iğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyorMHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı korona virüse yakalandı MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı korona virüse yakalandı

SIRADAKİ HABER