HaberlerDiyarbakır haberBağlar Belediyesinden kış hazırlıklarına devam

Bağlar Belediyesinden kış hazırlıklarına devam - Diyarbakır haber

AK Partili Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, Şeyh Şamil Mahallesi'nde kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışması yaparak, kırsal Tokluca Mahallesi'ne yeni yollar kazandırdı. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise üç mahalle ve iki caddede esnaf ziyareti ile ev buluşmaları gerçekleştirdi.

Bağlar Belediyesinden kış hazırlıklarına devam

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi, ilçenin ihya edilmesi çalışmaları kapsamında şehir merkezi ve kırsal yerleşim yerlerine hizmet götürmeye devam ediyor. Merkez Bağcılar ve Şeyh Şamil Mahallelerinde ara sokaklar ve kaldırımlar yenilerek parke taşı döşemesiyle kış öncesinde kullanışlı hale getirildi. Belediye ekipleri, kırsal yerleşim yerlerine ise yeni yollar kazandırmaya devam ediyor. Tokluca Mahallesinde vatandaşlar tarafından yapılan yeni yerleşim yerlerinde yol yapım ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.

Başkan Beyoğlu, mahalle ziyaretlerinde ilgi ile karşılandı
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da esnaf ve vatandaş ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Beyoğlu, ziyaret ettiği Yunus Emre ve 5 Nisan Mahalleleri ile Cengizler ve Yenihal Caddelerinde ilgi ile karşılandı. 5 Nisan Mahallesinde kendisini davet eden bazı vatandaşların evlerine konuk olan Beyoğlu, hem sorun ve talepleri dinledi, hem de yapılan gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliği çalışmalarından duyulan teşekkür mesajlarıyla karşılaşarak mutlu bir şekilde ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Milletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talep Milletvekili Aydemir'den Erzurum için 6 talepKarapıçak: "Cumhur İttifakı al-ver süreciyle kurulmamıştır" Karapıçak: "Cumhur İttifakı al-ver süreciyle kurulmamıştır"İran İstihbarat Bakanı Alevi: "Mahabadi suikastının faillerini yakalama operasyoİran İstihbarat Bakanı Alevi: "Mahabadi suikastının faillerini yakalama operasyoLukaşenko: "Yeni Anayasadan sonra devlet başkanı olarak çalışmayacağım" Lukaşenko: "Yeni Anayasadan sonra devlet başkanı olarak çalışmayacağım"Başkan Ege; Kadına karşı her türlü ayrımcı ve şiddeti kınıyoruz Başkan Ege; Kadına karşı her türlü ayrımcı ve şiddeti kınıyoruz

SIRADAKİ HABER