HaberlerTesettür Giyimde Yeni Sezon Kaban ve Eşofman Takımları

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Kaban ve Eşofman Takımları

Soğuk havalarda dış giyim kategorisinde hanımların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan tesettür kaban ve kap ürünleri bu yıl içerisinde de sonbahar sezonunda kış sezonunun yaklaşması ile birlikte en çok tasarım yeniliklerine uğrayan ürünler arasında.

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Kaban ve Eşofman Takımları

Soğuk havalarda dış giyim kategorisinde hanımların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan tesettür kaban ve kap ürünleri bu yıl içerisinde de sonbahar sezonunda kış sezonunun yaklaşması ile birlikte en çok tasarım yeniliklerine uğrayan ürünler arasında. Birçok farklı renk seçeneğinde yüzlerce farklı model ve tasarıma ulaşmak mümkün. Astarlı ya da astarsız gibi birçok seçenekte yer alan kabanlarda genelde kaşe, kaşmir, pamuk ya da sentetik kumaşlar tercih edilmekte. Yaşadığınız bölgenin iklim koşullarına göre bu kumaşlar arasından doğru tercihleri yapmanız rahat kullanım açısından sizlere katkı sağlayacak en önemli noktalardan birisi. Yağışlı iklimde alacağınız kabanların pamuk su emici özelliği olan, çabuk kurumayan bir kumaş tercihi yapmanız kötü olurken, aynı kumaş türünü yağış almayan kuru ama soğuk bir iklimde yapmanız kullanım açısından büyük avantaj sağlayacaktır. Kumaş türünün ne oldu, hangi mevsimde kullanılacağı gibi konulara dikkat etmeniz diğer ürünler ile uyumlu kombinler oluştururken dış etkenlerden olabildiğinde az etkilenmenizi sağlayacaktır.

Sonbahar, kış sezonunun dikkat çeken yeni etek modelleri deri görünümlü, saten, pileli etekler olarak karşımıza çıkıyor. Tesettür eşofman takımlarında ise oversize modeller ve baskılı tasarımlar ön planda yer alır. Takımlarda kullanılan bilekten büzgülü eşofman altları ve üst bedende tercih edilen geniş ebatlı baskılara sahip, kapişonlu sweat'ler sezonun vazgeçilmez parçaları arasındalar. Bu parçalar ile sırt çatları, spor botlar ve penye kumaş şallar rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 Modern Tesettür Giyim Etek Modelleri

 Tesettür giyim alanında bu sezon taşlı kemerler ile rahatlıkla kullanılabilen, mevlâna model kesiminde süet etekler ön planda yer alıyor. Özellikle taba, siyah, saks ve mürdüm tonlar ile tasarlanan modeller, beyaz deri çizmeler ile kombinlenerek modern stil ön plana taşınmaktadır. Bu etek modellerinin sahip olduğu uzun kesim ve Mevlana modelden temel alınan geniş pile yapıları, vücut proporsiyonunu zarif bir görünüme kavuşturur. Tunik ve triko kazak modelleri ile rahatlıkla kombinlenen modern stildeki süet etekler, farklı renk ipek eşarp seçenekleri ile kullanılabilirler.

mont ve kaban

 Sezona Damga Vuran Tesettür Eşofman Takımları

Kış sezonuna trend detayları stiline aktarmak isteyen bayanlar omuz hizasından bir şerit ile bölünerek iki farklı renk kullanımı ile tasarlanan, kapüşonlu sweat ve boru paça eşofman altından meydana gelen takımları tercih etmelidirler. Bu tesettür eşofman takımlarımodellerinin sweat parçalarında siyah-beyaz ve pembe-beyaz renk kombinasyonları ön plandayken kumaş seçeneği olarak poliviskon-pamuk kumaş tercih edilmiştir. Her daim dinamik ve sportif görünmeyi sağlayan takımlar, düz kesim ve gizli düğmeli kaşe kabanlar ile rahatlıkla kombinlenirler. Tesettür kaban kullanımının tercih edilmemesi halinde sonbahar için uygun belden kuşaklı, düz kesin trenç kotlar ile tesettür kombin yapılabilir.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da evinin önünde ölü bulundu3 çocuk annesi kadının sır ölümü3 çocuk annesi kadının sır ölümüSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da 'artık yeter' dedirttiler... Korona temaslı tramvaya biniyorduSamsun'da 'artık yeter' dedirttiler... Korona temaslı tramvaya biniyorduSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER