HaberlerVan haberUsta öğreticilerden liseye kütüphane

Usta öğreticilerden liseye kütüphane - Van haber

Van Usta Öğreticiler Derneği tarafından Şehit Murat Demirci Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde oluşturulan kütüphanenin açılışı yapıldı.

Usta öğreticilerden liseye kütüphane

Kütüphane açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Keskin, Van Usta Öğreticiler Derneği Başkanı Zühre Eyaz, derneğin yönetim kurulu üyeleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. Açılışta konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, kütüphanenin hayata geçmesinde emeği geçen Başkan Zühre Eyaz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, "Öğrencilerin bilgilerini pekiştirmesi, geliştirmesi ve kitap okuma alışkanlığı kazanmasında kütüphanelerin ayrı bir yeri vardır. Ben bu çalışmanın, bir örnek olmasını ve daha fazla okulda kütüphane açılmasına vesile olmasını diliyorum" dedi.
Van Usta Öğreticiler Derneği Başkanı Zehra Eyaz ise bu çalışmaların devam edeceğini ve daha birkaç okulda kütüphane donatılarının hayata geçirileceğini söyledi.
Konuşmaların ardından program açılış kurdelesinin kesilmesi ve kütüphanenin gezilmesi ile sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da evinin önünde ölü bulundu3 çocuk annesi kadının sır ölümü3 çocuk annesi kadının sır ölümüSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da 'artık yeter' dedirttiler... Korona temaslı tramvaya biniyorduSamsun'da 'artık yeter' dedirttiler... Korona temaslı tramvaya biniyorduLüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralıLüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralı

SIRADAKİ HABER