HaberlerKilis haberKilis'te yerli sofralık zeytin piyasada

Kilis'te yerli sofralık zeytin piyasada - Kilis haber

Kilis'te, yeni mahsul sofralık yeşil zeytin 5 ile 7 TL arasında satışa sunuluyor.

Kilis'te yerli sofralık zeytin piyasada

Türkiye'de, önemli bir zeytin üretimine sahip olan Kilis'te, yeni mahsul yerli sofralık yeşil zeytinin sabah pazarında satılmaya başlandı. Pazarda 5-7 TL arasında satılan sofralık yeşil zeytinde en çok tercih edilen ise kilosu 7 TL'den satışa sunulan Kilis yağlık zeytin oluyor.
Kilis'te zeytin bahçesi olmayan vatandaşlar, pazardan aldıkları yeşil zeytinleri evlerinde bidonlara koyarak tatlandırdıktan sonra kahvaltıda tüketiliyor.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 30 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 30 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatları"Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildi "Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildiVergili cinayetinde bir kişi tutuklandı Vergili cinayetinde bir kişi tutuklandı"Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildi "Yeditepe Huzur" uygulamasında 189 bin 369 TL para cezası kesildi

SIRADAKİ HABER