HaberlerTekirdağ haberTekirdağ'da kumar operasyonu: 3 bin 684 lira ceza

Tekirdağ'da kumar operasyonu: 3 bin 684 lira ceza - Tekirdağ haber

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde bir işletmeye yönelik düzenlenen kumar operasyonunda 3 şahsa 3 bin 684 lira ceza kesildi. İşletme sahibinin maddi durumu kötü olduğu gerekçesiyle kumar oynadıklarını söylemesi ise şaşırttı.

Tekirdağ'da kumar operasyonu: 3 bin 684 lira ceza

Şarköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro ekiplerince alınan ihbar neticesinde bir işletmeye yönelik operasyon düzenlendi. İşletmede iskambil kağıtları, okey taşları ve poker fişleri bulundu. Olaya ilişkin işyeri sahibi E.A., maddi durumu kötü olduğu iddiasıyla S.T. ve F.K. ile kendisine ait kıraathanede bulunan taş ve iskambil kağıtları ile kumar oynadıklarını söylediler. Şahıslar hakkında gerekli adli-idari işlemler uygulanarak, kumar oynatmada kullanıldığı iddia edilen malzemeler geçici olarak muhafaza altına alındı.
3 şahsa toplamda 3 bin 684 TL idari para cezası kesildi.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzBakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da Korona SkandalıSamsun'da Korona Skandalı

SIRADAKİ HABER