HaberlerKocaeli haberBaşkan Büyükgöz Yıldırım Beyazıt'ta bayrak törenine katıldı

Başkan Büyükgöz Yıldırım Beyazıt'ta bayrak törenine katıldı - Kocaeli haber

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Tatlıkuyu'da bulunan Yıldırım Beyazıt Ortaokulu'nda bayrak törenine katıldı.

Başkan Büyükgöz Yıldırım Beyazıt'ta bayrak törenine katıldı

Tatlıkuyu Mahallesi'nde bulunan Yıldırım Beyazıt Ortaokulu'nda düzenlenen törene katılan Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz, okul yöneticileri tarafından karşılandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından öğrencilerle birlikte sınıflara geçen Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz, çocuklarla bir süre dersler hakkında sohbet etti. Öğrencilere kolaylıklar ve derslerinde başarılar dileyen Başkan Büyükgöz, çocuklara boş zamanlarını iyi değerlendirmeleri ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmenler odasına geçen Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz, öğretmenlerle de bir süre sohbet etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da intikam bıçağıSamsun'da intikam bıçağıSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsun'da Korona Yükü Kaldırılamaz Duruma GeldiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiSamsunspor eski yöneticisi Recep Hun vefat ettiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybettiTekkeköy'den Cemal Yeşilyurt'a vefaTekkeköy'den Cemal Yeşilyurt'a vefa

SIRADAKİ HABER