HaberlerKocaeli haberBüyükşehir personeline güzergah projeleri eğitimi

Büyükşehir personeline güzergah projeleri eğitimi - Kocaeli haber

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım planlama personeline yönelik "Karayolu ve raylı sistem güzergâh projeleri tasarım yazılımı eğitimi" verdi.

Büyükşehir personeline güzergah projeleri eğitimi

Personellerin niteliğini arttırmak için hizmet içi eğitimler veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ulaşım planlama personeline yönelik "Karayolu ve raylı sistem güzergâh projeleri tasarım yazılımı eğitimi" verildi. Eğitim Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Ulaşım Dairesi Başkanlığında görev yapan ulaşım planlama personelinin katılımıyla 7 gün sürdü. Arazi modelleme, genel ayarlar, kavşak, yatay güzergâh tanımı, demiryolu modelleme, makas tanımları, yol modellemesi gibi konulara yer verilen eğitim İnşaat Mühendisi Murat Özmen tarafından verildi. Eğitimle yüksek kalitede ulaşım, arazi ve çevre geliştirme mühendislik projelerinin üretilmesi ve tasarımı, analiz ve uygulama değişiklikleri süresini otomatikleştirerek en aza indirmek ve iş akışının kesintisiz hale gelmesi amaçlanıyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da yağmur ve kar bekleniyor Samsun'da yağmur ve kar bekleniyorSamsun'da asılı halde bulunduSamsun'da asılı halde bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 'Temaslı' paniğiSamsun'da 'Temaslı' paniğiSamsun'daki Hastane Pazartesi Günü AçılıyorSamsun'daki Hastane Pazartesi Günü Açılıyor

SIRADAKİ HABER