HaberlerBitlis haberBitlis'te asfalt çalışmaları devam ediyor

Bitlis'te asfalt çalışmaları devam ediyor - Bitlis haber

Bitlis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gazibey, Yükseliş, İnönü ve Şemsi Bitlis mahallelerinde sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştirdi.

Bitlis'te asfalt çalışmaları devam ediyor

Bitlis Belediyesi, kentin birçok noktasında eş zamanlı olarak gerçekleştirdiği sıcak asfalt kaplama çalışmalarını birçok mahallede sürdürüyor. Gazibey ve İnönü mahallelerinde yürütülen faaliyetlerden sonra ekipler, Yükseliş Mahallesi'nde kış ayları öncesi yolların bakım ve onarımı ile asfaltlama çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, daha önce oldukça dar olan ve geçiş imkanı vermeyen mahalle yolunda genişletme çalışmaları yürüttüklerini belirterek, "Kentimizin birçok noktasında aynı anda çalışma yürüterek vatandaşlarımızın ulaşım noktasında sıkıntı çekmemesini sağlıyoruz. Birçok mahallemizde daha önce genişletme çalışmaları gerçekleştirdiğimiz yollarımıza sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştirdik. Bugün de birçok mahallemizde ara ve anayolda eksik gördüğümüz yollara sıcak asfalt döktük. Kentin her noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Belediyecilik ekip işidir, biz de ilimizdeki her noktada mühendislerimiz, mimarlarımız ile hazırladığımız projelerle hizmet etme gayreti içerisindeyiz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecek8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecekOral: Altınova emin adımlarla ilerliyor Oral: Altınova emin adımlarla ilerliyorİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birAK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek AK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek

SIRADAKİ HABER