Haberlerİstanbul haberTaksinin yol ortasında alevlere teslim olduğu anlar kamerada

Taksinin yol ortasında alevlere teslim olduğu anlar kamerada - İstanbul haber

Pendik'te bir ticari taksi yol ortasında alevlere teslim oldu. Vatandaşlar yanan otomobile yangın söndürme tüpüyle müdahale etmeye çalıştı. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Taksinin yol ortasında alevlere teslim olduğu anlar kamerada

Olay, Pendik Yenişehir Mahallesinde Pazar günü sabah saatlerinde yaşandı. Ticari taksi, yol ortasında henüz bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı. Yangına tanık olan sürücü ile vatandaşlar yangın söndürme tüpleriyle müdahale etmeye çalıştı. Otomobildeki yangın müdahaleye rağmen bir süre söndürülemezken çevredeki vatandaşlar yangını panik içerisinde izledi.
Ticari taksinin yol ortasında yandığı anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde taksi alevli şekilde yanıyor. Vatandaşlar da yangın söndürme tüpleriyle yangına müdahale etmeye çalışıyor.

İLGİLİ HABERLER

Lüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralıLüks cipe silahlı saldırı: 2 ölü 1 yaralıSamsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da evinin önünde ölü bulunduSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıSamsun'da muhtarın aracıyla çarptığı yaya kurtarılamadıCemal Yeşilyurt hayatını kaybettiCemal Yeşilyurt hayatını kaybettiSamsun'da kadını elle tacizden tutuklandıSamsun'da kadını elle tacizden tutuklandı

SIRADAKİ HABER