HaberlerŞırnak haberMülkiye Başmüfettişi Aktaş, Cizre Kaymakamı Sinanoğlu ile bir araya geldi

Mülkiye Başmüfettişi Aktaş, Cizre Kaymakamı Sinanoğlu ile bir araya geldi - Şırnak haber

Vali Mülkiye Başmüfettişi Hamdi Bilge Aktaş, Şırnak'ın Cizre İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Davut Sinanoğlu'nu ziyaret etti.

Mülkiye Başmüfettişi Aktaş, Cizre Kaymakamı Sinanoğlu ile bir araya geldi

Çeşitli görüşme ve denetlemeler için Cizre'de bulunan Vali Mülkiye Başmüfettişi Hamdi Bilge Aktaş, Polis Başmüfettişi Asım Dursun ve Jandarma Albay Osman Delen, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Davut Sinanoğlu ile makamında bir araya geldi. Görüşmede Kaymakam Sinanoğlu Aktaş'a kentin son durumu hakkında bilgi verdi.
Heyet Kaymakam Sinanoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından Cizre'nin tarihi mekanlarını gez dikten sonra ilçeden ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor Kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyorMacron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz" Macron: "Lübnan'a yapılan yardım çok ama yetersiz"Rektör Akgül, Ermenek'te devam eden arkeolojik kazıları yerinde inceledi Rektör Akgül, Ermenek'te devam eden arkeolojik kazıları yerinde incelediKılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Merkezi'ni ziyaret etti Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Merkezi'ni ziyaret ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, engelli vatandaşlarla bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, engelli vatandaşlarla bir araya geldi

SIRADAKİ HABER