HaberlerVan haberVan'da fuar sonrası vakalarda artış gözlenmedi

Van'da fuar sonrası vakalarda artış gözlenmedi - Van haber

Anatolia Grup Genel Koordinatörü Özgür Can Çelik, Van'da bu yıl dördüncüsü düzenlenen 'Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı'nda korona virüs vakalarında artış gözlenmediğini ifade etti.

Van'da fuar sonrası vakalarda artış gözlenmedi

Van'da 23 Ekim tarihinde başlayıp 1 Kasım tarihinde sonuçlanan 4. Büyük Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Anatolia Grup Genel Koordinatörü Özgür Can Çelik, fuara yöre halkının büyük ilgi gösterdiğini ifade etti. Her sene olduğu gibi Türkiye'nin dört bir yanından gelen yöresel ürünler ve el sanatlarının Vanlılarla buluştuğunu dile getiren Çelik, "Şu ana kadar fuar ile ilgili içinde bulunduğumuz süreçten ötürü hiçbir belirti veya vaka sayılarında artışa ilişkin bir bilgi tarafımıza ulaşmadı. Fuarımızı kazasız, belasız bitirdik. Fuar içerisinde HES kodu sorgulamasının, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının ne kadar büyük önem taşıdığını bir kez daha görmüş olduk" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 21 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 21 Kasım Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da ikinci el piyasası durgunSamsun'da ikinci el piyasası durgunSamsun'da sürücü kursları yeni yılda zamlı tarifedenSamsun'da sürücü kursları yeni yılda zamlı tarifedenKaradeniz hamsisine yoğun ilgiKaradeniz hamsisine yoğun ilgi

SIRADAKİ HABER