HaberlerHakkari haberHakkari'de korona virüs tedbirleri denetimi

Hakkari'de korona virüs tedbirleri denetimi - Hakkari haber

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, korona virüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında denetimlerini sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Hakkari'de korona virüs tedbirleri denetimi

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, kentin en işlek noktalarında hizmet veren işletmelere yönelik kapsamlı denetim yaptı. Polis ekipleri, tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan korona virüs salgınından dolayı denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda kentin en işlek caddelerinden olan Cumhuriyet ve Bulvar caddesindeki işletmeleri denetleyen ekipler; dezenfektan, hijyen, sosyal mesafe ve maske konularında esnafı uyardı.
Ekipler, insan yoğunluğunun yaşandığı kafeterya ve market gibi alanları da inceledi. İncelemelerini titizlikle sürdüren ekipler, yürütülen denetim ve bilgilendirme çalışmalarında belirlenen kurallara uymasını istedi.
İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların sağlığı için salgının yayılımının engellenmesi ve daha hijyenik bir Hakkari için denetimlere kesintisiz devam edileceğini bildirdi.

İLGİLİ HABERLER

En acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiEn acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiKırıkkale BA'da 9 futbolcunun korona virüs testi pozitif çıktı Kırıkkale BA'da 9 futbolcunun korona virüs testi pozitif çıktıKocaeli'de trafik polisi korona virüse yenik düştü Kocaeli'de trafik polisi korona virüse yenik düştüIğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor Iğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyorAliağa'daki toplu taşıma araçlarında korona virüs denetimi Aliağa'daki toplu taşıma araçlarında korona virüs denetimi

SIRADAKİ HABER