HaberlerKayseri haberDeveli'de parke çalışmaları devam ediyor

Develi'de parke çalışmaları devam ediyor - Kayseri haber

Develi Belediyesinin Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle kırsal mahallelerdeki parke çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Develi'de parke çalışmaları devam ediyor

Büyükşehir Belediyesinin Sindelhöyük Mahallesindeki 30 bin m2'lik parke çalışması devam ederken Develi Belediyesi ekiplerinin Çayırözü Mahallesindeki 10 bin m2'lik parke çalışması da eş zamanlı olarak devam ediyor.
Develi Belediyesi ekiplerinin Çayırözü Mahallesinden sonra benzer çalışmayı devam ettirecekleri Kulpak Mahallesinde de parke öncesi deforme olmuş parkelerin sökümü ve zemin hazırlık çalışması sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecek8 Aralık'ta Samsun'da Babacan fırtınası esecekİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birAK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek AK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecekKaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor Kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor

SIRADAKİ HABER