HaberlerOrdu haberOrdu'da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama

Ordu'da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama - Ordu haber

Ordu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce son bir hafta içerisinde yapılan çalışmalarda çok miktarda uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonlarda 3 kişi tutuklandı.

Ordu'da uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama

Bir ihbarı değerlendiren Ordu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan üç şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 1 kilogram sentetik kannabinoid (bonzai) ve 490 adet ecstasy maddesi ele geçirildi. Olayla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si mahkeme tarafından tutuklandı.
Öte yandan şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada 157 gram sentetik kannabinoid maddesi ele geçirildi. Hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve kullanmaktan ayrı ayrı işlem yapılan şahıs, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da yağmur ve kar bekleniyor Samsun'da yağmur ve kar bekleniyorSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da 73 yaşındaki kadın iple tavana asılı bulunduSamsun'da polisi alarma geçirdiSamsun'da polisi alarma geçirdi3 çocuk annesi kadının sır ölümü3 çocuk annesi kadının sır ölümüSamsun'da cinayete 9 gözaltıSamsun'da cinayete 9 gözaltı

SIRADAKİ HABER