HaberlerMalatya haberMalatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği'nden teşekkür ziyaretleri

Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği'nden teşekkür ziyaretleri - Malatya haber

Yeni Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği yönetimi, kurum ziyaretleri kapsamında her zaman takımın yanında olan ilçe belediye başkanlarını ziyaret etti.

Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği'nden teşekkür ziyaretleri

Yeni Malatyaspor Derebeyleri Derneği Başkanı Ender Kaya ve yönetimi, resmi kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında Yeni Malatyaspor'un her zaman yanında olan yöneticileri ziyaret ederek teşekkür ediyor. Dernek yöneticileri son olarak Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Doğanyol Belediye Başkanı Hakan Bay, Kale Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ayaz ile Pütürge Yatılı Bölge Okulu Müdürü Yalçın Yazıcı'yı makamlarında ziyaret ettiler. Dernek Başkanı Ender Kaya, Yeni Malatyaspor'un şehrin takımı olduğunu belirterek herkesin ortak paydası olan bu konuda birlik ve beraberliğe dikkat çekti.
Ziyaretlerde Başkan Kaya tarafından, Başkanlara üzerlerinde adlarının yer aldığı Yeni Malatyaspor forması hediye edildi.

İLGİLİ HABERLER

TFF 1. Lig: Bursaspor: 0 - Adanaspor: 0 (İlk yarı sonucu) TFF 1. Lig: Bursaspor: 0 - Adanaspor: 0 (İlk yarı sonucu)TFF 1. Lig: Adana Demirspor: 0 - Eskişehirspor: 0 (İlk yarı sonucu) TFF 1. Lig: Adana Demirspor: 0 - Eskişehirspor: 0 (İlk yarı sonucu)Manisa FK'da kupa mesaisi Manisa FK'da kupa mesaisiTHY Euroleague: Real Madrid: 94 - Fenerbahçe Beko: 74 THY Euroleague: Real Madrid: 94 - Fenerbahçe Beko: 74TFF 1. Lig: Altınordu: 1 - İstanbulspor: 0 TFF 1. Lig: Altınordu: 1 - İstanbulspor: 0

SIRADAKİ HABER