HaberlerKaraman haberKaraman Belediyesinin korona virüs ile mücadelesi devam ediyor

Karaman Belediyesinin korona virüs ile mücadelesi devam ediyor - Karaman haber

Karaman Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında, vatandaşların ortak kullanım alanları başta olmak üzere birçok noktada dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

Karaman Belediyesinin korona virüs ile mücadelesi devam ediyor

Karaman Belediyesi, korona virüsün ülkemizde ilk görüldüğü andan itibaren başta dezenfektan olmak üzere tedbir ve önlem çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Vatandaşların ortak kullanım alanları ve yoğun olarak kullanılan bölgelerde, cadde ve sokaklarda kapsamlı bir çalışma yürüten ekipler, dezenfektan çalışmalarının yanı sıra esnaf ve vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştiriyor. Yine, gece-gündüz 7/24 itfaiye ve dezenfektan araçları ile Karaman'daki tüm mahallerde ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Bağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatSamsun Gazi Devlet Hastanesi'ne korona vakalarına karşı 'ek' binaSamsun Gazi Devlet Hastanesi'ne korona vakalarına karşı 'ek' binaOrdu'da yoğun bakım alarmıOrdu'da yoğun bakım alarmıPoliklinikler yoğun bakım ünitesi oluyorPoliklinikler yoğun bakım ünitesi oluyorVali Dağlı'dan koronaya karşı 'tedbir' uyarısıVali Dağlı'dan koronaya karşı 'tedbir' uyarısı

SIRADAKİ HABER