HaberlerEskişehir haberBeylikova'da uzaktan eğitime bir destek daha

Beylikova'da uzaktan eğitime bir destek daha - Eskişehir haber

Beylikova'da tüm mahallelerde ücretsiz kablosuz internet hizmetinden sonra öğrencilere 3G Sim kart uyumlu tablet dağıtıldı.

Beylikova'da uzaktan eğitime bir destek daha

Korona virüs (Covid-19) sürecinde okullarda uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle öğrencilerimizin eğitime katkı sunmak için Beylikova Belediye Başkanlığı ile Beylikova Kaymakamlığı ortak yürütülen projeyle hayata geçirilen 'tablet kampanyası' çerçevesinde öğrencilerimize tablet dağıtıldı. Tablet dağıtım töreninde, Beylikova Kaymakamı Abdüllatif Yılmaz, Belediye Başkanı Özkan Alp, Milli Eğitim Müdürü Faysal Taşdemir ve AK Parti Beylikova İlçe Başkanı Serhat Erden'in katılımları ile öğrenciler tabletlerine kavuştu. Tabletlerini alan öğrencilerin mutlulukları ve sevinçleri gözden kaçmadı.
Öğrenciler Beylikova Kaymakamı Abdüllatif Yılmaz ve Belediye Başkanı Özkan Alp'e her ay yeni bir kitap okuma sözü verdi.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzBakan Kurum: Samsun'un 4 ilçesine 2901 konut inşa ediyoruzSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da doktorun oğlu, 6. kattan düşerek hayatını kaybettiSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da yazlık evde yangın çıktı, Galip Öztürk'ün yeğeninin kocası öldüSamsun'da Korona SkandalıSamsun'da Korona Skandalı

SIRADAKİ HABER