HaberlerHakkari haberHakkari'de HES kodu ile korona virüs denetimi

Hakkari'de HES kodu ile korona virüs denetimi - Hakkari haber

Hakkari'de İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı'ndan toplam 152 personel ve 36 ekiple HES kodu ile korona virüs denetimi yapıldı.

Hakkari'de HES kodu ile korona virüs denetimi

İçişleri Bakanlığınca valiliklere gönderilen genelge kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Hakkari'de de 82 polis 22 ekiple, jandarma ise 70 personel 14 ekiple olmak üzere 152 personel, 36 ekiple toplu ulaşım araçları, iş yerleri, ticari taksiler, pazaryerleri ve kalabalık cadde, bulvar ve sokaklarda kapsamlı olarak HES kodu ile denetimler gerçekleştirildi. İş yerleri, cadde ve sokakları tek tek dolaşan ekipler, HES kodu üzerinden karantina ve izolasyon ihlallerinin tespitini yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Samsunsporlu Kemal Dikmen hayatını kaybettiSamsunsporlu Kemal Dikmen hayatını kaybettiSamsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıSamsun Bafralı kadınlar Karadeniz'de bir ilk başardıİtfaiye eri yangında yaralanırken, mahalleli virüse rağmen sokağa döküldü İtfaiye eri yangında yaralanırken, mahalleli virüse rağmen sokağa döküldüBaba ve oğul koronavirüsten hayatlarını kaybetti Baba ve oğul koronavirüsten hayatlarını kaybettiEski belediye başkanı Duran korona virüse yenildi Eski belediye başkanı Duran korona virüse yenildi

SIRADAKİ HABER