HaberlerKütahya haberEmniyet personeline Korona virüs ile mücadelede başarı belgesi

Emniyet personeline Korona virüs ile mücadelede başarı belgesi - Kütahya haber

Kütahya'nın Şaphane ilçesinde Korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadelede özverili çalışmalarından dolayı İlçe Emniyet Amirliği Personeli başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Emniyet personeline Korona virüs ile mücadelede başarı belgesi

Başarı belgelerini takdim eden Kaymakam Tayyar Emre Mahmutoğlu, yaptığı açıklamada, "Korona virüs salgınına karşı ilk günlerden itibaren kademeli olarak etkin önlemler alındı. Alınan önlemler kapsamında vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Vefa Sosyal Destek Grubu, Seyahat İzin Kurulu Çalışma Grubu, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Çalışma Grubu oluşturuldu. Vatandaşlarımızın acil ihtiyaçları başta olmak üzere, günlük eczane, market ve maaş talepleri gibi birçok hususta istekleri karşılandı. İlçe Emniyet Amirliği Personeli ve gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan herkese teşekkür ederim." dedi.

İLGİLİ HABERLER

En acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiEn acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiÖSYM sınavları ertelediÖSYM sınavları ertelediSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıKocaeli'de trafik polisi korona virüse yenik düştü Kocaeli'de trafik polisi korona virüse yenik düştüIğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor Iğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor

SIRADAKİ HABER