HaberlerErzurum haberBaşkan Oğuz'dan 10 Kasım Mesajı

Başkan Oğuz'dan 10 Kasım Mesajı - Erzurum haber

Erzurum Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Bülent Oğuz 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Oğuz'dan 10 Kasım Mesajı

Başkan Oğuz, Atatürk'ün 82. Ölüm yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: "Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni kurarak bizlere en değerli mirası bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, aramızdan ayrılışının 82. yıldönümü.
Yaşamını milletine adayan, bir milletin küllerinden yepyeni ve güçlü bir devlet kuran Atatürk, yalnızca bizim tarihimiz için değil, tüm dünya tarihi açısından da saygın bir lider olarak tarihe ismini yazdırmıştır. Bugün bizlere düşen görev ise geleceğe güvenle bakabilmek için milletçe birlik ve beraberlik içerisinde daha çok çalışmak ve geçmişimizden güç alarak, Atatürk'ün bizlere emanet ettiği demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Cumhuriyetimizi bütün değerleriyle yaşatıp, geliştirip, geleceğe taşımaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 82. yılında, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyorum."

İLGİLİ HABERLER

MHP Kütahya İl Başkanlığı görevine Selçuk Alıç seçildi MHP Kütahya İl Başkanlığı görevine Selçuk Alıç seçildiAK Partili Karaaslan:"Dünya siyasetinde muhalefetler önemli eleştirilerde bulunuAK Partili Karaaslan:"Dünya siyasetinde muhalefetler önemli eleştirilerde bulunuAlmanya Başbakanı Merkel'den Covid-19'u yenmek için küresel eylem çağrısı Almanya Başbakanı Merkel'den Covid-19'u yenmek için küresel eylem çağrısıKKTC Cumhurbaşkanı Tatar, hortumda zarar gören bölgelerde incelemelerde bulundu KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, hortumda zarar gören bölgelerde incelemelerde bulunduİtalya Başbakanı Conte, G20 Liderler Zirvesi'ne video mesaj gönderdi İtalya Başbakanı Conte, G20 Liderler Zirvesi'ne video mesaj gönderdi

SIRADAKİ HABER