HaberlerKayseri haberFreni patlayan kamyonet 3 araca çarparak durabildi

Freni patlayan kamyonet 3 araca çarparak durabildi - Kayseri haber

Kayseri'de freni patlayan cam yüklü kamyonet, kırmızı ışıkta bekleyen 3 araca çarparak durabildi.

Freni patlayan kamyonet 3 araca çarparak durabildi

Edinilen bilgiye göre Osman Kavuncu Bulvarı'nda meydana gelen olayda freni patladığı ileri sürülen U.T.'nin kullandığı 38 PN 868 plakalı cam yüklü kamyonet, kırmızı ışıkta bekleyen 34 TD 4652, 38 BB 216 ve 38 NA 654 plakalı araçlara çarparak durabildi.
Kazada çarpışmanın etkisiyle şoför mahallinde sıkışan 38 PN 868 plakalı aracın sürücüsü U.T. yapılan çalışmalarla bulunduğu yerden çıkarıldı. Yaralı U.T., 112 ekiplerinin yaptığı ilk müdahale sonrasında Kayseri Şehir Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Kaza nedeniyle sıkışan trafik, polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında aracın kaza yerinden kaldırılması ile yeniden normale döndü. Yetkililer kaza ile ilgili olarak işlem başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Kasım Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Kasım Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Kasım Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Kasım Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Kasım Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da sürücü kursları yeni yılda zamlı tarifedenSamsun'da sürücü kursları yeni yılda zamlı tarifedenGizli kahraman SamsunGizli kahraman Samsun

SIRADAKİ HABER