HaberlerBilecik haberKaymakam Açıkgöz uyardı "Vaka sayısında artış yaşanıyor"

Kaymakam Açıkgöz uyardı "Vaka sayısında artış yaşanıyor" - Bilecik haber

İnhisar Kaymakamı Ali Açıkgöz, ilçede denetimler çok sıkı şekilde uygulanmasına rağmen vaka sayısında artış yaşandığını söyledi.

Kaymakam Açıkgöz uyardı

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde meyve bahçelerinde çalışanların sayısının fazlalığı, vaka sayısının son bir haftada yükselmesine sebep oldu. Yaklaşık bir aydır hiçbir vaka yokken, son bir haftada vaka ve temaslı sayısında artış yaşandığını ifade eden İnhisar Kaymakamı Ali Açıkgöz, "Özellikle son bir haftada vaka sayısında, Türkiye genelindeki artış maalesef ilçemize de yansımış vaziyette. Vaka ve vaka temaslarının tamamının Eskişehir'e sık ziyaret eden kişiler arasından çıktığını görüyoruz. Tüm vatandaşlarımızdan ricamız, bizim denetimlerimizden ziyade kendilerini korumak için çok dikkatli davranmalarıdır" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da 'kırmızı' alarmSamsun'da 'kırmızı' alarmSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorSağlık Bakanı Koca: Samsun'da vaka artıyorOrdu'da yoğun bakım alarmıOrdu'da yoğun bakım alarmıTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız AçılıyorTam Tıkalı Koroner Damarlar, Samsun Medicana'da Ameliyatsız AçılıyorBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya DikkatBağışıklık Desteği için Vitamin C - D ve Çinkoya Dikkat

SIRADAKİ HABER