HaberlerBatman haberBatman'da yol yapım çalışmaları devam ediyor

Batman'da yol yapım çalışmaları devam ediyor - Batman haber

Batman Belediyesi, trafik kazalarını minimum seviyeye indirmek, yaya ve araç trafiğini sağlıklı bir şekilde akışını sağlamak amacıyla Milli Egemenlik Caddesini bakım ve onarımdan geçirdi.

Batman'da yol yapım çalışmaları devam ediyor

Yaklaşık bir kilometre uzunluğunda 16 metre genişliğindeki yol asfaltlama çalışmalarında toplamda 3 bin ton asfalt kullanıldı. Batmanlı vatandaşlar için en iyi hizmetin yol asfaltlama çalışmaları olduğunu sıklıkla dile getiren Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, belediye olarak 2020 yılı asfalt sezonunda hedeflenen rakamın üzerine çıkılacağını söyledi.
Milli Egemenlik Caddesindeki çalışmalarında; 20 personel, 10 kamyon, 2 silindir, 2 finişer, 1 beko loder hizmet verdi.
Bu arada Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, yaklaşık bir kilometre uzunluğunda çift yönlü yolun trafik işaret çalışmalarını araç sürücülerinin gece gündüz yolu daha iyi görebilmesine olanak sağlamak için çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Oral: Altınova emin adımlarla ilerliyor Oral: Altınova emin adımlarla ilerliyorİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birİzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Atatürk Organize Sanayi bölgesinde bulunan birAK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecek AK Parti Menemen'deki seçim sonucuna itiraz edecekTüfenkci deprem bölgesinde Tüfenkci deprem bölgesinde

SIRADAKİ HABER