HaberlerDüzce haberÜniversite güvenlik koordinasyon toplantısı yapıldı

Üniversite güvenlik koordinasyon toplantısı yapıldı - Düzce haber

2021 Akademik Yılı güz dönemi kapsamında Düzce Üniversitesi Güvenlik Koordinasyon toplantısı Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında gerçekleştirildi.

Üniversite güvenlik koordinasyon toplantısı yapıldı

Düzce Üniversitesi Korona virüsün gölgesinde bazı bölümler için hibrit eğitime başladı. Güz dönemi akademik dönemi içinde Düzce Üniversitesi bölgesinde güvenlik önlemleri alınması ve uygulanması için Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, Düzce İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya ve Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı'nın katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda Üniversite bölgesinde uygulanacak Güvenlik önlemleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

En acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiEn acı Dokunuş! Samsun'da 6. kattan düşen çocuk toprağa verildiÖSYM sınavları ertelediÖSYM sınavları ertelediSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıIğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor Iğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyorİzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı

SIRADAKİ HABER