HaberlerSakarya haberSakarya'da pazar yerlerinde sigara içmek yasaklandı

Sakarya'da pazar yerlerinde sigara içmek yasaklandı - Sakarya haber

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda tüm pazar yerlerinde vatandaşların sigara, tütün ve tütün mamullerini tüketmesinin yasaklanmasına karar verildiğini duyurdu.

Sakarya'da pazar yerlerinde sigara içmek yasaklandı

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabından İl Hıfzıssıhha Kurulunda alınan kararları paylaştı. Virüsün bulaş oranının yüksek yerlerden olan pazar yerlerinde sigara içmek yasaklandı. Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, kararı sosyal medya hesabından duyurdu. İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan kararlar gereğince tüm pazar yerlerinde; girişlerin denetimli yapılmasına, giriş ve çıkışların ayrı tutulmasına, maske takmayanların alınmasına ve vatandaşların sigara, tütün ve tütün mamullerini tüketmesinin yasaklanmasına karar verildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da ikisi birden hizmete girdiSamsun'da ikisi birden hizmete girdiKorona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıKorona'ya karşı uzmanlar tavsiye etti, Samsun'da da satışı tavan yaptıAydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür etti Aydın sokağa çıkma yasağına uydu, Vali teşekkür ettiKuşadası salgına karşı yeni kurallara uydu Kuşadası salgına karşı yeni kurallara uyduBakan Koca 10 ilin sağlık müdürü ile görüştü Bakan Koca 10 ilin sağlık müdürü ile görüştü

SIRADAKİ HABER