HaberlerGaziantep haberBirçok akrabasını korona virüsten kaybeden belediye başkanı da koronaya yakaland

Birçok akrabasını korona virüsten kaybeden belediye başkanı da koronaya yakaland - Gaziantep haber

Önce annesini daha sonra yengesini korona virüs'ten kaybeden İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, korona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Birçok akrabasını korona virüsten kaybeden belediye başkanı da koronaya yakaland

Covid-19 test sonucu pozitif çıkması üzerine sosyal medya üzerinden yazılı açıklama yapan İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, "Covid-19 testim pozitif çıkmıştır. Allah'a hamdolsun şuan iyi durumdayım. Tedavim, doktorlarımızın kontrolünde evde devam ediyor. Hayır, dualarınızı eksik etmemenizi rica ediyorum. Lütfen kendiniz ve sevdikleriniz için dikkat edin" ifadelerini kullandı.
Daha öncede ciddi bir akciğer rahatsızlığı atlatan Başkan Kemal Vural, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.
"Korona yakınlarımı benden aldı"
10 gün önce annesini daha sonra yengesi ve eniştesini korona virüs'ten kaybeden İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, durumunun iyi olduğunu belirterek, hepinizden kurallara uymanızı ve dualarınızı beklediğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıSamsun'da baraj ve göllerde doluluk oranı azaldıSamsun'da sular çekildi, kayıklar karada kaldıSamsun'da sular çekildi, kayıklar karada kaldıÖSYM sınavları ertelediÖSYM sınavları ertelediKolları olmayan kadın 3 üniversite bitirdiKolları olmayan kadın 3 üniversite bitirdiİzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı

SIRADAKİ HABER