HaberlerSamsun haberİlkadım Belediye Meclisi'nde 2021 yılı tarifeleri görüşüldü

İlkadım Belediye Meclisi'nde 2021 yılı tarifeleri görüşüldü

İlkadım Belediye Meclisi'nde 2021 yılı tarifeleri görüşüldü

İlkadım Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı'nda 2021 yılında uygulanacak tarifeler komisyonlara sevk edildi


4 gündem maddesinin görüşüldüğü İlkadım Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı'na İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş başkanlık etti. Gündemde yer alan Zabıta Müdürlüğü'nün 2021 yılı mesai ücretleri ile ilgili teklifi ve Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün 2021 ücret tarifeleri ile ilgili teklifleri görüşülmek üzere Plan Bütçe Komisyonu'na havale edilirken, imar ile ilgili olanlardan İmar Komisyonu'na sevk edildi.
Plan ve Bütçe Komisyonu'na havale edilen Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün 2021 ücret tarifeleri ile ilgili teklifleri arasında belediyenin bünyesindeki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün hizmetlerindeki tarifelerle ilgili değişikler bulunuyor.
Tarifeleri ile ilgili değişikler arasında Batıpark'ta bulunan Trafik Eğitim Parkı alanının 1 saate kadar ücretsiz olması, Derebahçe Sosyal Tesisi'nde ve Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'ndeki hafta içi ve hafta sonu kiralama bedelleri ile ilgili artış talebi, araç ve iş makineleri kiralama bedeli ile ilgili artış talebi, hayvan ve pazar yerlerinin kiralama bedeli ile ilgili artış talebi yer alıyor.

 

İLGİLİ HABERLER

AK Partili Eski Başkan'dan İlkadım Başkanı Demirtaş'a Övgü
AtaÇocuklu minikler ilk karnelerini Başkan Cemil Deveci'den aldı
Atakum Belediyesi'nden engellilere diş taraması
Başkan Demirtaş: Samsun'a Katkı Sağlayan Dernekleri Önemsiyoruz
Atakum Belediyesi hatırlattı: Son gün 1 Şubat


SIRADAKİ HABER