Haberlerİlkadım haberİlkadım Belediyesi Ulaşım Ağına Yeni Yollar Açıyor

İlkadım Belediyesi Ulaşım Ağına Yeni Yollar Açıyor

İlkadım Belediyesi Ulaşım Ağına Yeni Yollar Açıyor

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım çalışmalarını merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan sürdürüyor. Çalışma programı kapsamında ulaşım ağını genişletmek için çalışan ekipler, kırsal bölgelerde çetin arazi koşullarında görev yapıyor.

Vatandaşların yaşam standartlarını artırıp, yazın tozdan kışın da çamurdan kurtarmak isteyen ekipler, İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın  talimatlarıyla çalışmalarına hız verdi. Belirlenen program dahilinde periyodik bir şekilde çalışma yürüten ekipler son olarak, Kuşcullu, Kadamut, Toybelen Mahallelerinde stabilize yol yapım çalışması yürüttü. Kayalık ve eğimin fazla olduğu arazilerde paletli dozere ekskavatörler de eşlik ediyor. Yol açma sırasında çıkarılan toprak ve kaya parçaları kamyonlara yüklenerek kentin farklı bölgelerinde ihtiyaç duyulan çalışma alanlarına sevk ediliyor. Mahallelerindeki çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise Başkan Demirtaş'a ve İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekibine teşekkür etti.

 "Hummalı bir çalışma sürdürüyoruz"

İlçe genelinde sürdürülen çalışmalar hakkında açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Merkez ve kırsal ayrımı yapmadan çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri adına ne gerekiyorsa bir bir yapacağız. Fen İşleri Müdürlüğümüzde bu kapsamda gerek merkezde gerekse de kırsalda hummalı bir şekilde çalışıyor. Gelen talepleri bir bir yerine getirmeyi sürdüreceğiz" diye konuştu.

 

İLGİLİ HABERLER

İlkadım Belediyesi'nde memurlar için mutlu son
Atakum Belediyesi'nden Kesintisiz Karla Mücadele
İlkim'e Gelen Talepler Fıkraları Aratmıyor
Terme Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor
Terme'de kar mesaisi


SIRADAKİ HABER