Samsun'da uyuşturucuya 5 gözaltı

Samsun'da uyuşturucuya 5 gözaltı

Samsun'da Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı 3 ayrı operasyonda uyuşturucu sattığı iddia edilen 5 kişi gözaltına alındı, çok miktarda bonzai ve hap elegeçirildi

Samsun'un İlkadım ilçesi Liman Mahallesi'nde; Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, "uyuşturucu madde satışı" yaptığı bilgisi edinilen M.Ö.'den 16 adet ecstasy hap ve 53 adet sentetik ecza ele geçirdi. Gözaltına alınan M.Ö. ile birlikte hareket ettiği tespit edilen A.O.K. de yakalanarak gözaltına alındı.

Samsun'un İlkadım içesi Bahçelievler Mahallesi'nde de, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, alınan istihbari bilgiler doğrultusunda uyuşturucu madde satışı yaptıkları bilgisi edinilen F.S. ile S.K. adlı kadının ikamete operasyon düzenledi. Yapılan aramada, 570,60 gram bonzai, 1 adet 9 mm çapında tabanca ve 3 adet mermi ele geçirildi. Olayla ilgili F.S. ile S.K. adlı kadın "uyuşturucu ticareti" suçundan gözaltına alındı.

Samsun'un İlkadım ilçesi Unkapanı Mahallesi'nde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde satışı yaptığı bilgisi edinilen F.T.Ç.'yi yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan F.T.Ç. ile birlikte 231,60 gram bonzai ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.