HaberlerSamsun haberCooltech Soğuk Lipoliz

Cooltech Soğuk Lipoliz

Cooltech Soğuk Lipoliz

Cooltech Soğuk Lipoliz Süreci Fazla kilo ve şişmanlık sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaşanan bir sağlık sorunudur. Her yıl yüz binlerce insan kilo vermeye ve zayıflamaya çalışmakta ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşmak için çabalamaktadır.

Cooltech Soğuk Lipoliz Süreci

Fazla kilo ve şişmanlık sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaşanan bir sağlık sorunudur. Her yıl yüz binlerce insan kilo vermeye ve zayıflamaya çalışmakta ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşmak için çabalamaktadır. Kilo vermek için birçok yol ve yöntem bulunmaktadır. Özellikle bölgesel zayıflama için tercih edilen yöntemler ise özel egzersizler ve soğuk lipoliz uygulamasıdır. Soğuk lipoliz uygulaması, birçok açıdan avantajlı ve tercih edilebilir bir uygulamadır.

Soğuk lipoliz uygulaması günümüzde en çok tercih edilen bölgesel incelme ve zayıflama yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Soğuk lipoliz uygulamasının en çok tercih edilen türü olan Cooltech Soğuk Lipoliz işleminde, uygulama yapılan hasta bu süreç sonrasında sosyal ve gündelik hayatına devam edebildiği için hayat akışı aksamamakta ve bu nedenle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Cooltech soğuk lipoliz işlemi sonrasındaki haftada kas ağrısı ve ödem görülmesi olağan olup hastanın cilt hassasiyetine göre uygulanan bölgede hafif morarma gerçekleşebilmektedir. Bunun dışında ise hiçbir yan etkisi olmayan Cooltech soğuk lipoliz uygulaması, bittikten sonra da vücutta hiçbir iz bırakmamakta ve bu sayede birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

Cooltech Soğuk Lipolizin Avantajları

Cooltech soğuk lipoliz uygulaması öncelikle 2 farklı uygulama başlığı ile yapılabilmesi sayesinde aynı seansta iki farklı bölgeye uygulanabilen bir uygulamadır. Bu da özellikle zaman kısıtlaması bulunan veya aynı anda birkaç bölge için uygulama yapılmasını isteyen kişilere oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Cooltech soğuk lipoliz uygulaması yukarıda da belirttiğimiz üzere hem uygulaması esnasında hem de sonrasında rahatsız edici bir acı ve ağrı oluşturan bir uygulama değildir. Sonrasında da bir cerrahi müdahale ve işlem içermediği için herhangi bir tedavi ve iyileşme süreci gerektirmeyen Cooltech soğuk lipoliz uygulaması, sırf bu nedenden dolayı bile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Zira insanlar için bir işlemin veya operasyonun gerçekleştirilmesi kadar operasyon sonrasındaki süreçte  özgürlüklerinin kısıtlanıp kısıtlanmaması da önemlidir.


Cerrahi bir işlem gerektirmeyen Cooltech soğuk lipoliz uygulamasının, kesi yapılmaması sebebiyle oldukça ağrısız ve acısız bir uygulama olduğuna yukarıda değinmiştik. Aynı zamanda vücutta herhangi bir kesi yapılmaması, steril bir işlem olmasını da sağlamaktadır. Hijyen anlamında oldukça güvenilir olan Cooltech soğuk lipoliz uygulaması sırasında kullanılan pedler ve jeller de gayet steril bir biçimde kullanılmakta ve uygulanmaktadır.


Cooltech soğuk lipoliz uygulamasında %94 gibi rekor seviyede bir memnuniyet oranı bulunmakta olup birçok kişi tarafından tavsiye edilen bir zayıflama yöntemidir. Ayrıca patentli ve CE onaylı bir teknoloji olan Cooltech soğuk lipoliz, 15 gün ile 1 ay arasında değişen kısa sürelerde etkilerini göstermeye başlamaktadır. Tam bir sonuca ulaşması ve nihai bir etkinin görülebilmesi ise 2 ve bazen nadiren 3 aylık bir süreyi bulabilmektedir.

Şu anda dünya çapında yaklaşık olarak 300.000'den fazla kez uygulanmış olan Cooltech soğuk lipoliz teknolojisi, alanındaki en güvenilir ve stabil teknolojilerden birisi olarak gösterilmektedir.
Cooltech soğuk lipoliz uygulaması, genellikle vücutta istenmeyen yağların eritilmesi amacı ile kullanılsa da aslında çok geniş bir kullanıma sahiptir. Sırt, bel ve göbek bölgesi, kalça ve basen bölgesi, bacaklar ve dizin dış ve iç kısımları dahil olmak üzere vücuttaki birçok noktaya uygulanabilmektedir. Birçok farklı noktaya uygulanabilmesi ve etkili bir yöntem olması da Cooltech soğuk lipoliz uygulamasını avantajlı kılan özelliklerdendir.

Tüm bu nedenlerden dolayı eğer sizler de bölgesel zayıflama işlemine ihtiyaç duyuyorsanız Cooltech soğuk lipoliz uygulamasını kullanabilir ve istediğiniz inceliğe ve kiloya kavuşabilirsiniz.

https://www.floraklinik.com/cooltech-soguk-lipoliz/

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da kar 40 santim, 61 mahalle yolu ulaşıma kapandı
Samsun'da kar 40 santim, 61 mahalle yolu ulaşıma kapandı
Büyükşehir'den Samsun'a bir yıkım projesi daha
Büyükşehir'den Samsun'a bir yıkım projesi daha
Samsun'da Koronaya yakalan kadın intihara teşebbüs etti
Samsun'da Koronaya yakalan kadın intihara teşebbüs etti
Samsun'da gece bekçisi işyerinde ölü bulundu
Samsun'da gece bekçisi işyerinde ölü bulundu
Meteoroloji uyardı: Samsun'da kuvvetli yağış bekleniyor
Meteoroloji uyardı: Samsun'da kuvvetli yağış bekleniyor